«Фотоприлад» провів льотні випробування підвісного оптико-електронного модуля для Мі-8МСБ-В

3562
 • На аеродромі «Вознесенськ» та на полігоні «Широкий Лан» були проведені льотні випробування дослідного зразка підвісного оптико-електронного модуля ПМ-ЛКТ, створеного в ДП НВК «Фотоприлад» (генеральний директор – Корево Г.С.), яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

  Оптико-електронний модуль створений за технічним завданням і при фінансуванні ПрАТ «Рамзай», яке очолює Юрій Польовий. Повідомляє Національний промисловий портал.

  Активний внесок в розробку і створення цього приладу від нашого підприємства внесли Компанієць Ю.М., Сербін І.С., Мазурін І.В., Голуб А.Г., Морощук С.В. та ін. Модуль призначений для забезпечення пошуку, виявлення, розпізнавання цілей, вибору і запуску керованої ракети і формування лазерного поля управління для наведення оператором ракети на ціль. Прилад встановлюється на вертольотах.

  ПМ-ЛКТ проходив випробування в складі комплексу 524Р на борту вертольота Мі-8МСБ-В. У випробуваннях брали участь представники ДП НВК «Фотоприлад», ДП ДККБ «Луч», ПрАТ «Рамзай», АТ «Мотор Січ», ГНИЦ ЗС України.

  В процесі випробувань проводилися тренувальні польоти вертольота Мі-8МСБ-В з проведенням пошуку цілей, імітації пуску ракети, вимірами характеристик комплексу. Після відпрацювання був проведений пуск ракети.

  Ці успішні випробування дозволять забезпечити ДП НВК «Фотоприлад» новими замовленнями на виготовлення і поставку приладів ПМ-ЛКТ.

  Призначений для забезпечення пошуку, виявлення, розпізнавання наземних цілей типу танка, бронемашин та ін. Та запуску керованої ракети РК-2В і формування лазерного поля управління для наведення оператором ракети на ціль.

  Джерело

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.