На цьогорічній міжнародній виставці “Зброя та безпека – 2017” Укроборонпром продемонструє новий БТР-МВ1. Цей бронетранспортер в першому своєму обліку було представлено публіці в лютому 2013 року під назвою БТР-4МВ.

Нова модель отримала систему кругового огляду, та кардинальні зміни в комплектації та додатковий захист, та відсутні бічні двері.. На цей раз розробники відмовились від радянського візуалу БТР та прибрали вікна в передній частині. Від тепер екіпаж буде більше захищений.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Наразі технічні характеристики БТР-МВ1 не повідомлялись, але наприклад БТР-4МВ — бронезахист якого забезпечує балістичний захист третього рівня за стандартом STANAG 4569. Броня корпусу витримує влучання кулі 7,62×54 мм на дальності 30 метрів, а в лобовій проекції захист відповідає рівню «3+» і витримує влучання кулі 12,7×99 мм на дальності 30 метрів. Бронеавтомобіль оснащується бойовим модулем БМ-7 «Парус». Автомобіль комплектується двигуном Deutz BF6M1015CP потужністю 450 к.с. Запас ходу — 670 км.

Фахівці “Харківського конструкторського бюро ім. Морозова”, значно підвищили броньовий захист машини. БТР-4МВ1 отримав нову фронтальну частину та інші конструкційні зміни, які направленні на підвищення живучості та бойової ефективності машини.

 

 • Olegh Rozman

  Непогано. Прогрес є.
  Сподіваюсь про БТР Топір, Варан та Отаман ще не забули і ми їх побачимо в реалі))

  • Roman Savaryn

   Варан і отаман 8х8 це фактично нові машини з застосуванням елементів бтр60 що є дешевше нової машини а тому впевнений ці проекти будуть розвиватися в інтерасах як інозамовриків так і морської піхоти і гвардії. Старі бтр 60 є ще в деяких новостворених бригадах в значній кількості. Хоч я б обрав для морпіхів отаман 6×6 чи арбалет.

 • Pingback: Українські військові отримали 200 одиниць нової техніки – Національний Промисловий Портал()

 • Roman Savaryn

  З цією новою модифікацією четвірки у варіанті колісної бмп, буцефал стане основною машиною зсу. Очікуємо прогресу з розробки на цьому шасі самохідного міномета(польський бм від рак) і зенітної установки для комплексу з виявлення і протидії бпла.