На виставці “Зброя та Безпека” відбудеться прем‘єрна демонстрація нової бойової машини підтримки танків “Страж”

Фото: Волошин Павло

На виставці “Зброя та Безпека”, відбудуться прем‘єрна демонстрація нової бойової машини “Страж”, яка є результатом спільної роботи Житомирського та Київського бронетанкових заводів, разом з ДАХК “Артем”, що входять до складу ДК “Укроборонпром”.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Ця новітня розробка призначена для вогневої підтримки танків на полі бою, забезпечення їхнього захисту та знищення як повітряних, так і наземних цілей – від розрахунків протитанкових ракетних комплексів, до ворожої бронетехніки та вертольотів.

Читайте також:  Трактори ХТЗ знову комплектуються вітчизняними мостами ЛКМЗ

Бойова машина розроблена на базі танку Т-64, та є конкурентом російської версії бойової машини підтримки танків

You may also like...

 • Olegh Rozman

  При всій мої повазі..
  Я зізнаюся — Я не експерт, не інженер, не технік і не військовий.. але виглядає ця вундервафля НЕ дуже як кажуть росіяни “внушительно”. Дуже груба робота. Скоріше походить на монстра Франкенштейна.

  • Serhii Chepurnyi

   Зробіть краще. 🙂

   • Olegh Rozman

    Просто ІМХО. Західні люди судять по “подачі” продукту (має бути мінімалістично, плавні+обтикаючі лінії, без грубих деталей)
    Подивіться на F-35 (футуристичний дизайн як у фантастиках).

    • Serhii Chepurnyi

     Основна функція цієї машини – бойова підтримка танків. Вона, на мою думку, з нею справиться. А милування зору річ може і потрібна, коли знаходишся далеко від поля бою. 🙂

     • Olegh Rozman

      Подивіться на сучасні західні військові-машини: Абрамс, Ф-35, Леопард.. усі вони мають просту обтікаючу форму без зайвих деталей і випуклостей які випирають на поверхні. Західний покупець і споживач на це звертає увагу. Таке буде дуже важко комусь продати.. особливо коли техніка склепана із совєтських деталей і виглядає як совдеповська розробка.

     • Serhii Chepurnyi

      “вам не зрозуміти…”. Та розумію я Вас. І з Вашими аргументами згідний. Але, мова йде про конкретну машину в конкретний час. Цю, конкретну, машину, “зализати” до обрисів Абрамса – неможливо. Для цього прийдеться починати практично все з нуля. Вам же показали як за невеликі гроші підвищити боєздатність застарілої техніки. І це все. Були б зрозумілими Ваші зауваженно якби це була принципово нова машина, наприклад на зразок російської невдахи “Армати”. Зрозуміли?

     • Olegh Rozman

      вам не зрозуміти..

%d блогерам подобається це: