Фото: Київський бронетанковий завод розробив новий проект модернізації танку Т-72

This slideshow requires JavaScript.

Модернізація, серед іншого, передбачає встановлення приладів нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, нічного прицілу 1К13 з можливістю ведення вогню керованою ракетою «Комбат»

Також на модернізованому танку встановлюється двигун В-84-1, комплекс динамічного захисту по типу танку Т-72UA, радіостанція Aselsan, навігаційна система СН-3003 «Базальт». За словами директора заводу Вадима Шкавро ця версія модернізації врахувала усі побажання військових з огляду на здобутий у ході бойових дій досвід. Проект Т-72АМТ було реалізовано у «металі» у надзвичайно короткі терміни. Очікується, що цей перший зразок модернізованого танку Т-72АМТ з усім новим устаткуванням буде продемонстровано у Києві під час виставки нової техніки та озброєння до Дня незалежності України 24 серпня 2017 р.

Читайте також:  Індонезійські морпіхи розпочали експлуатацію українських БТР-4М

Про це, на своїй сторінці Facebook повідомляє Сергій Згурець.

Київський бронетанковий традиційно спеціалізувався на ремонті Т-72, також на заводі було розроблено щонайменше п’ятнадцять версій модернізації, які були «заточені» під закордонного замовника. Адже до початку бойових дій на сході Україні усі Т-72 були виведені зі складу Збройних Сил і достатньо активно експортувалися.

Читайте також:  Кабмін надав 11 підприємствам військово-промислового комплексу держгарантії на суму 2,928 млрд грн

You may also like...

%d блогерам подобається це: