- РЕКЛАМА -

Прем’єр міністр України Володимир Гройсман  відвідав ДП “Шепетівський ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, під час демонстрації виробничих потужностей підприємства були помічені нові реактивні системи залпового вогню “Бастіон-01” на шасі KрАЗ 6322 РА. Повідомляє Національний промисловий портал.

Модернізація зазначених комплексів проводиться шляхом установки на нове шасі КрАЗ артилерійської частини (що направляють) знятої з БМ-21 які перебували на зберіганні, або виведені з бойового складу ЗС України. Капітальний ремонт арт частини БМ-21 виробляє ДП «Шепетівський ремонтний завод.
[pullquote-right]
В модернізованому варіанті БМ-21» Бастіон-1 поліпшені бойові характеристики комплексу шляхом використання нових боєприпасів — які дозволяють вести стрільбу до 40 км.[/pullquote-right]

Нагадаємо що ДП «Шепетівський ремонтний завод» отримав у 2014 році фінансування на суму 41,6 млн. гривень на капітальний ремонт РСЗВ БМ-21 «Град», 9П140 «Ураган», а також на поточний ремонт виробів зокрема для РСЗВ «Град»

Для довідки: Раніше РСЗВ типу «Бастіон-01» поставлялися на експорт не названому замовнику з Африканського континенту, а також до Грузії.

This slideshow requires JavaScript.

Фото з вільних джерел.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Andriy Shinko

    Переклад не якісний(