ДП Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон” освоїв ремонт гелікоптерів типу Мі-14

3572
Фото: Думская

Відновлений на Державному підприємстві “Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон”, Мі-14ПЛ заступив на бойове чергування з охорони морських кордонів України

ДП “Авіакон” здійснив дослідження з визначення технічного стану та виконав відновлювальні роботи на гелікоптері Мі-14ПЛ, який не підіймався в повітря з 1993 року. 26 грудня 2016 року на Конотопському авіаремонтному заводі були виконані випробувальні польоти гелікоптеру Мі-14ПЛ після відновлення, з встановленням нового ресурсу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр УкрОборонПрому.

Інженерно-технічний склад та працівники Конотопського авіаремонтного заводу, в співпраці з представниками інженерної служби військової частини, виконали надскладне завдання у найкоротший термін. Слід також зазначити, що відновлення першого гелікоптеру Мі-14ПЛ на ДП “Авіакон” було виконано за власні кошти підприємства.

 • Мі-14ПЛ є  морським багатоцільовим протичовновим засобом берегового базування. 16 березня 2017 року екіпаж  військової частини здійснив переліт відновленого Мі-14ПЛ на місце постійної дислокації, а нині цей гелікоптер вже експлуатується військовими.

  До кінця 2017 року ДП “Авіакон” відновить ще 2 гелікоптери Мі-14 для Військово-морських сил України.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.