ДП “Антонов” інтегрується до світового авіабудування

8298

ДП “Антонов”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, розпочало процес інтеграції до світової авіаційної промисловості.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ДК “Укроборонпром”.

Одним з перспективних проектів у цьому напрямку є створення транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-188.

  • На Farnborough-2018 16 липня відбулися переговори з делегацією Turkish Aerospace Industry (TAI), в результаті яких сторони підтвердили принципову зацікавленість у продовженні співпраці за даним проектом. Найближчим часом турецька делегація відвідає ДП “Антонов” для фіналізації створення юридичних документів щодо формування спільного підприємства з метою розробки, побудови та випробувань літака Ан-188.

    Згідно із законодавством, ці докумени будуть представлені на розгляд Кабінету Міністрів України. Відповідна процедура буде виконана турецькою стороною.

    Farnborough Airshow-2018  – міжнародна виставка, що присвячена літальним апаратам, авіаційним та космічним двигунам, супутникам, ремонту і технічному обслуговуванню авіатехніки, радарам і системам спостереження, авіоніці та наземному устаткуванню тощо. Виставка триватиме до 22 липня.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.