До кінця року в Україні почнуть будувати патронний завод

4704
Фото: РБК-Україна

“Найближчим часом на потужностях одного з приватних підприємств буде закладатися патронний завод, на якому вироблятимуть патрони калібру від 5,45 до 14,5 мм”, – про це в інтерв’ю Delo.UA повідомив заступник міністра економрозвитку і торгівлі Юрій Бровченко.

На заводі будуть виготовлятися патрони як натівських калібрів так і вітчізняних. Для виготовлення різних калібрів патронів потрібно лише змінити обладнання, що штампує гільзи. Це дозволяє одному верстату виробляти гільзи всіх калібрів.

Планується, що випуск патронів на цьому заводі почнеться через рік.

- РЕКЛАМА -
 • Спочатку патрони будуть на 60-70% складатися з імпортних матеріалів: постачальники обладнання хотіли, щоб перші партії проводилися на їхніх матеріалах. Але потім відбудеться заміщення на вітчизняні компоненти і сировину.

  Найбільш вірогідними компаніями, що можуть прийняти участь у виготовленні патронів можуть бути корпорація «Таско» та британська компанія Stiletto Ltd. Раніше компанія Stiletto Systems та канадська компанія MAGNUM повідомляли про те, що готові приймати участь у створенні заводу з виробництва боєприпасів калібру від 100 до 152мм, та забезпечити потужність виробництва у 100 мільйонів патронів на рік.

  Варто зазначити, що розвиток галузі патронно та снарядобудування стало можливим через направлення 1.4 мільярдів конфіскованих коштів у сім’ї Януковича. Це стане початком відновлення обороноздатності країни.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here