Британська Stiletto Systems в альянсі з канадської MAGNUM готові взяти участь в тендері

Британсько-канадський альянс має практичний досвід проектування і будівництва сучасних підприємств з виробництва боєприпасів в ряді країн і готовий забезпечити будівництво нового заводу боєприпасів в Україні.

Про це повідомляє delo.ua з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Stiletto Systems Ltd. в альянсі з канадської MAGNUM і її підрозділом Waterbury Farrel, зацікавлені в участі в можливому тендері МЕРТ і готові запропонувати на конкурс широкий спектр стрілецьких і артилерійських боєприпасів з урахуванням запиту Міністерства оборони і потреби ЗСУ”, –

 

Виходячи з нашого досвіду, за нашими оцінками, для задоволення потреб української армії в умовах, що склалися, необхідний завод потужністю до 100 млн патронів в рік. Пропонований нами асортимент включає стрілецькі та артбоєприпасів калібром від 5,45 до 152 мм. Дану потужність можуть забезпечити мінімум п’ять виробничих ліній різних калібрів з подальшим збільшенням кількості ліній до десяти, – повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” глава “Stiletto-Україна” Роман Карпенко

Оцінюючи можливі терміни введення нового заводу в лад, співрозмовник агентства уточнив: “Терміни будівництва будуть залежати від потужності заводу, як мінімум це 24 місяці”.

Британська Stiletto Systems Ltd. спеціалізується на розробці боєприпасів та стрілецької зброї. Проведені в 2016 році випробування українськими військовими бронебійних боєприпасів Stiletto підтверджують перевагу їх характеристик над представленими на ринку американськими і європейськими зразками: кулі калібру 5,45 мм здатні вражати бронежилети 6-го класу захисту, а також легку бронетехніку противника .

Плани зі створення в Україні у співпраці із західними союзниками нового виробництва набоїв на заміну втраченим потужностям Луганського патронного заводу і Донецького казенного заводу хімвиробів були озвучені за підсумками саміту Україна-НАТО в червні 2014 року в Брюсселі.

 

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу

  • Serhii Chepurnyi

    Характеристики набоїв порівняли, а ціни..?