Бригада морської авіації отримає вертоліт Ка-226 восени цього року

5231

Телеканал ZIK 24 липня випустив сюжет “КА – 226 піднімуть у небо”, в якому журналісти розказали про майбутнє вертольота Ка-226 який у 2008 році Україна придбала для МНС, але через різні обставини він так і не увійшов до складу рятувального відомства та весь час зберігався на Львівському авіаційному заводі. Передає mil.in.ua

В сюжеті йдеться, що після 9 років зберігання його нарешті передадуть у використання, щоправда замість ДСНС його отримує Міністерство оборони, зокрема мова йдеться про морську авіацію, де вже використовують такі типи вертольотів.

- РЕКЛАМА -
 • Як нам стало відомо, це не перша спроба передати цей вертоліт для потреб Збройних Сил, так вперше це намагались зробити 12 липня 2014 року, коли Львівська обласна адміністрація звернулась з листом до прем’єр-міністра з ініціативою передати цей вертоліт для потреб Міністерства оборони. Чому не відбулась передача тоді – невідомо, однією з причин називають відсутності необхідних коштів у МО для відновлення та сертифікації цього вертоліта, сума якої складає близько 750 тис доларів.

  Щодо характеристик, то цей Ка-226  сер.№02-03 обладнаний двома двигунами Rolls-Royce, моделі 250-С20R/2

  Діаметр головного гвинта, м   13.00
  Довжина,м   8.10
  Висота ,м   4.15
  Максимальна швидкість, км/г   220
  Крейсерська швидкість, км/г   197
  Практична дальність, км   600
  Тривалість польоту до, г   4.60
  Екіпаж, чол   1-2
  Корисне навантаження:   6 пасажирів (максимально – 8)  чи 1400 кг вантажу в кабіні чи 1300 кг на зовнішній підвісці

  Передача цього вертольота для Військово-морських Сил України очікується восени цього року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here