Козак-2м

Генеральна дирекція з питань оборонних закупівель (DGDP) заключає вигідний контракт з турецькою фірмою Delta Defense на поставку 680 легких броньованих автомобілів з метою стандартизації українських бронемашин. Про це повідомляє Defence-Blog.

Турецька компанія постачає модифіковані українські бронемашини, побудовані відповідно до тендерних вимог армії Бангладеш.

За словами джерела, армія Бангладеш сподівається придбати 600 багатофункціональних бронетанкових машин Tur-K2 і 80 Tur-K3. Вони будуть доставлятися фазами, перша 100 бронемашин у 2018 році, ще 150 в 2019 році та всіх інших до 2022 року.

Тур-К2 – українська броньована машина типу “Козак-2м”, яка виконана на базі на вантажівки 4х4 Iveco Eurocargo. Tur-K3 – це бронетранспортер Отаман.

Українська компанія відмовилася підтвердити цю інформацію.

Деякі джерела повідомили, що українська компанія “PRACTIKA” разом з турецькою компанією “Delta Defense” перебуває на етапі переговорів, і контракт не підписаний.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу

  • Roman Savaryn

    Ще рано про щось писати. Контракт може ще не укладений. Але в принципі вихід приватних оборонних компаній на іноземні ринки в союзі з оборонпромом це майбутнє нашого технологічного прогресу і капіталізації цих компаній і концерну в цілому. У приватників більше гнукості і велика пропозиція породжує конкуренцію та якість. Укроборонпром в свою чергу може запропонувати приватникам типу практики і кузні на рибальському власні розробки. Бойові модулі,проводку,засоби розвідки і т.д. І мати в кожному контракті частку.