Алжир підписав контракт на поставку з України протитанкових ракетних комплексів «Скіф».

2649

Представники Алжиру підписали контракт на поставку Українських протитанкових ракетних комплексів «Скіф»

Про це повідомив алжирський військовий блог MENADefense, пише golos.ua.

У публікації наголошується, що алжирські військові придбали партію комплексів недавно. При цьому дані про обсяг планованих поставок не наводять.

ПТРК «Скіф» розроблений в Київському конструкторському бюро «Луч» в 2005 році. Пізніше за участю білоруської компанії «Пеленг» була створена версія «Скіф-М» з тепловізором. Система наведення – по лазерному променю з автоматичним супроводом цілі. Дальність стрільби до п’яти кілометрів.

 • «Скіф» комплектується ракетами калібрів 130 і 152 міліметра з тандемними кумулятивними (РК-2С, РК-2М-К) і осколково-фугасними (РК-2ОФ, РК-2М-ОФ) бойовими частинами. Бронепробивність, за заявою розробника, – від 800 до 1100 міліметрів еквівалента гомогенної броні за динамічним захистом.

  Комплекс є на озброєнні сухопутних військ Білорусії і в Збройних силах України. Також поставляють його Азербайджану і Грузії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here