Український стартап Ptax створює надміцні корпуси для дронів

2575

Українець Андрій Іпатов зі своїм стартапом Ptax планує вийти на американський ринок

Попит на міцні корпуси для дронів є доволі високим, адже інтерес до дронів не вщухає, як серед профі, так і серед любителів. У планах українця налагодження серійного випуску надміцних корпусів та комплектуючих для ринку США.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi 

  • Розробки Андрія можна заказати на власному сайті стартапу Ptax. Ідея серійного виробництва та продажу у винахідника з’явилася відколи він побудував експериментальну модель для себе, після виходу з ладу придбаного дрона. Згодом перші розробки були представлені на українських змаганнях із перегонів на квадрокоптерах.

    У своїх моделі конструктор використав навички об’ємного моделювання, дизайну та інженерну освіту. Тестування перших дронів показали надійність рам та самих дронів.

    Основним ринком збуту Андрій вважає американський та прагне налагодити контакти із американським споживачем — для цього він вирушив до низки міст у США.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.