Українські чіпси з льону почнуть експортувати до Європи, Японії та США

4475

Компанія «Фьючефуд» (Київ), яка займається виробництвом снеків з льону (фьючіпсов), веде переговори про постачання продукції в Польщу, Німеччину, Японію і США.

Про це повідомив директор компанії «Фьючефуд» Сергій Шакола, передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Ми зараз ведемо переговори з партнерами з Польщі, Німеччини, Японії та США, ми їм вже відправили зразки, очікуємо домовленості з постачання першої партії продукції, – сказав Шакола.

Він зазначив, що зараз потужності по виробництву снеків становлять 10 тис. Пачок на місяць, і вони завантажені на 75%.

Ми розглядаємо це виробництво як лабораторну установку. Ми зараз фактично відпрацьовуємо технологію, тестуємо ринок, вже зайшли в мережі і зараз плануємо розширюватися, – вказав Шакола.

У планах підприємства до кінця 2017 р встановити додаткові сушильні шафи. Наступний етап розширення передбачає будівництво заводу з виробництва продукції, це плани на 2018-2019 р

Ми плануємо збільшити потужності мінімум в два рази. Інвестиції в розширення потужностей можуть скласти 300 – 400 тис. грн, – зазначив Шакола.

 • Зараз компанія зайшла в великі мережі: в мережу «Сільпо», тільки 26 магазинів, Novus, «Еко-лавка», Winetime, «Сирне королівство», c мережею заправок «ОККО».

  У планах компанії також розширювати лінійку снеків, зараз «Фьючефуд» випускає 4 товарні позиції, в планах на наступний рік почати виробництво лінійки солодких снеків.

  Ми створили свій продукт і з ним вийшли на ринок. Компанія створювалася під виробництво снеків. Ми виробляємо фьючіпси з насіння льону. У їх складі також гарбуз, томатна паста, перець, сіль. Все наше обладнання і сировина українського виробництва. Виготовляємо снеки, за новою технологією використовуючи сушильні шафи. Ми висушуємо продукт гарячим повітрям. Аналогу нашої технології немає в світі, ми оформили на неї патент, – зазначив директор компанії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.