Міжнародна технологічна компанія Uber, творець однойменного мобільного застосування для виклику автомобілів з водієм, будує в Києві приміщення під розміщення своєї штаб квартири.

Як повідомив генеральний менеджер Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані Олексій Стах, штаб-квартира зі штатом працівників 50 осіб координуватиме роботу в Україні, Білорусі, Азербайджані, Казахстані. Повідомляє Національний промисловий портал.

Він додав, на сьогодні в офісі Uber в Україні працює 20 чоловік.

Крім іншого, говорячи про плани компанії, Стах зазначив зацікавленість роботою в усіх регіональних центрах країни, зокрема в Запоріжжі, Кривому Розі та Миколаєві.

Відповідаючи на питання, Стах додав, що компанія вивчає можливість впровадження якогось продукту Uber Kids – замовлення автомобілів з дитячими кріслами.

Як відомо, Uber – міжнародна технологічна компанія, творець однойменного мобільного додатка за викликом автомобілів з персональним водієм. Додаток працює в більш ніж 450 містах і 73 країнах світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі та Харкові.