У Бердянському порту з’являться 6 голландських стрічкових конвеєрів

1646

Нідерландський завод-виробник перевантажувальної техніки Breston поставить стивідорної компанії “Аскет Шиппінг”, яка працює в Бердянському порту, нові мобільні стрічкові конвеєри для навантаження на судна.

Сума контракту з постачання перших шести конвеєрів – близько 500 тисяч євро, пише ЦТС з посиланням на інформацію компанії, передає Національний промисловий портал.

У співробітництві з інженерами голландського виробника, фахівці нашої компанії розробили нові моделі перевантажувальних конвеєрів з технічними характеристиками, що забезпечують навантаження в умовах Бердянського морського порту суднових партій до 16-18 тис. тонн з інтенсивністю близько 8 тис. т/добу. Всього парком з 8 голландських мобільних соднонавантажувачем планується забезпечити одночасну обробку біля причалів АМПУ в Бердянському порту 3-4 суден, що дозволить усунути простої суден в чергах на рейді і залучити до Бердянська Додатковий ьние вантажопотоки, – розповів заступник директора “Аскет Шиппінг” Андрій Харченко.

Повідомляється, що завдяки конвеєрів вже влітку 2017 року компанія технічно зможе здійснювати в Бердянському морському порту завантаження суден шириною до 26 метрів.

 • Відзначимо, що Бердянський морський порт за підсумками роботи в січні-квітні скоротив перевалку вантажів на 38,7% до 559 тис. тонн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Наливних вантажів в порту не було. Потік сухих сипучих вантажів зменшився на 20,5% до 490 тис. тонн. Зокрема, перевалено 247 тис. Тонн хлібних вантажів (-8,6%), 174 тис. тонн будівельних вантажів (-14,1%), 43 тис. тонн руди (-58,4%), 5 тис. тонн коксу (-86,4%), 2 тис. тонн вугілля (роком раніше було лише близько 100 тонн), 18 тис. тонн інших сухих сипучих вантажів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.