За підсумками за 9 місяців 2017 року підприємствами галузі вироблено і реалізовано товарної продукції на 2,9 млрд грн. Загальний обсяг виробленої валової продукції (з урахуванням незавершеного виробництва) складає понад 3,675млрд грн.

- РЕКЛАМА -

Про це стало відомо під час засідання Колегії Державного космічного агенства України. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Державного космічного агенства України.

За звітний період прибутковою була діяльність шести підприємств: ДП “КБ “Південне”, ПАТ “Хартрон”, КП СПБ “Арсенал”, ДНВП “Об’єднання “Комунар”, ДП НДТІП, ДП ВО “Київприлад”.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулось зростання обсягів виробництва на 21,3%, а обсяги реалізації продукції зросли на 23%.

На сьогодні темп росту обсягів виробництва валової продукції складає 33,1%. При цьому частка експортованої продукції складає 51,5%. Обсяги експорту продукції зросли до країн ЄС та США.

За звітний період за участю підприємств галузі у створенні комплектуючих було здійснено:

  • 1 пуск ракети-носія “Антарес” (перша ступінь);
  • 3 пуски ракети-носія “Вега” (двигун 4-го ступеню);
  • 3 пуски ракети-носія “Союз-ФГ” (система управління).
Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.