Відео: В США успішно стартувала ракета-носій Антарес з вантажем для Міжнародної космічної станції

3566

Американське космічне агентство NASA разом з компанією Orbital ATK запустили космічний ракету Antares із вантажним супутником до Міжнародної космічної станції (МКС).

Відео польоту ракети-носія, який був побудований за участю українських компаній, транслюватимуть на сайті NASA, передає Укрінорм.

За київським часом запуск зі стартового майданчика на базі Валлопс у штаті Вірджинія відбувся о 11:44 за києвським часом у понеділок. Наразі політ проходить нормально.

 • longer-liftoff-of-antares-about-cargo-launch-to-the-space-station-on-new-nasa-tv-1-public-_t4-hd720p.mp4

  Orbital ATK’s Antares rocket carrying the #Cygnus cargo spacecraft lifted off at 4:44 a.m. EDT and is on its way to the International Space Station. At the time of launch, the space station was traveling at an altitude of about 250 miles, over the central south Atlantic. An hour and half after launch, commands will be given to deploy the spacecraft’s UltraFlex solar arrays. Launch coverage will resume on NASA TV at http://www.nasa.gov/live at about 5:45 a.m. for solar array deployment, which is expected to last about 30 minutes.

  Опубліковано NASA – National Aeronautics and Space Administration 21 травня 2018 р.

  Запущений вантажний корабель Cygnus доставить на Міжнародну космічну станцію більше трьох тонн запасів, обладнання та наукових експериментів. Це вже дев’ятий політ Cygnus за програмою комерційного постачання станції, уточнює Alpha Centauri.

  Cygnus доставить різне обладнання: нові HD-камери, які будуть встановлені зовні станції в липні, баки з киснем і нові елементи для системи освітлення станції. Серед наукового вантажу будуть дослідження у різноманітних сферах. Одне з них – установка Cold Atom Lab, розроблена Лабораторією реактивного руху NASA.

  Cygnus прибуде на МКС 24 травня. Перебування корабля на станції закінчиться в липні. Перед відстиковкою відбудеться коротке включення двигунів Cygnus – це буде перша спроба підняти орбіту МКС американським вантажним кораблем (зараз така можливість є тільки у російських «Прогрессов»; раніше це могли робити американські шатли і європейський вантажівка ATV).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.