В Україні створюють держконцерн космічних технологій “Арсенал”

2016

До нього увійдуть 9 підприємств галузі, а координуватиме його діяльність Державне космічне агентство.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про створення державного концерну «Арсенал – сучасні космічні технології», що спеціалізується на розвитку військових і цивільних космічних технологій і об’єднує дев‘ять підприємств галузі. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Ця постанова про створення державного концерну« Арсенал – сучасні космічні технології». До нього ввійдуть дев‘ять підприємств галузі, а координуватиме його діяльність Державне космічне агентство, – сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

За словами міністра, ухвалене рішення дасть змогу адаптувати українську космічну галузь до ринкових умов, зберігши при цьому рівень державної підтримки і збільшивши залученість сектору в цивільні і військові проекти.

- РЕКЛАМА -
  • Крім того, уряд ухвалив рішення про перепідпорядкування Павлоградського хімічного заводу, який займається виробництвом ракетного палива, від Державного космічного агентства безпосередньо Кабінету міністрів. За словами Кубіва, усі ухвалені зміни в космічній галузі було узгоджено з Радою національної безпеки й оборони.

    Раніше Гройсман заявляв, що Кабінет міністрів України контролює ситуацію в Державному космічному агентстві (ДКА) і планує ухвалити необхідні організаційні й кадрові рішення за підсумками його роботи.

    У середині листопада 2016 року Гройсман ініціював створення робочої групи, завданням якої мала стати оцінка ситуації в космічній галузі, а також оцінка фінансового стану ключових підприємств цієї сфери. Гройсман пообіцяв, що уряд надасть підтримку компаніям, однак ця допомога буде цілеспрямованою і пройде під жорстким контролем уряду.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.