В Національному авіаційному університеті України пройде космічний хакатон Act In Space

1819
 • 25-26 травня в Києві, в Національному авіаційному університеті України, пройде хакатон Act In Space – наймасштабніший космічний хакатон в Європі і другий за кількістю учасників в світі.

  Act In Space 2018 – вже третій хакатон, організований космічними агентствами Європи і Франції. У цьому році пройде в 35 країнах, передає AIN.UA.

  Учасники в 70 містах зберуться разом, щоб за 24 години вирішити завдання космічного масштабу.

  В цьому році до країн-організаторів європейського Хакатона вперше приєднається Україна. Act In Space Kyiv пройде в столиці. Причому вступну частину і Пітч проведуть в цьому авіаційному ангарі при НАУ – в найбільшому навчальному ангарі Європи, а сам хакатон – в NAU HUB. Об’єднавшись в команди і за підтримки менторів, учасники отримають можливість попрацювати над вирішенням цілком реальних проблем, що хвилюють ESA, Airbus, CNES (Французьке космічне агентство), GSA (Європейське агентство супутникової навігації), бізнес-ангелів з EBAN.

  Захід розрахований не тільки на інженерів, вчених і фахівців в області вивчення космічного простору. Організатори запрошують до участі широке коло фахівців: програмістів, дизайнерів, астрономів, фахівців по роботі з даними, робототехников і просто космічних мрійників. Оскільки передбачається робота в командах – кожен зможе знайти завдання для себе.

  За результатами презентацій журі вибере команду-переможця, яка представить Україну у фіналі у Франції під час Paris Air Show 2018. Також команди зможуть поборотися за призи спонсорів, серед яких, наприклад, чек на 100 000 євро для покупки супутникових знімків високого дозволу від компанії Airbus.