В ДКАУ обговорили підготовку астронавтів та створення приватних модулів на орбітальній станції та участь України в цих проектах

2605

27 лютого 2018 року Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко прийняв американського астронавта Майкла Лопес-Алегріа, представника компанії Axiom Space, LLC, який приїхав на запрошення Леоніда Каденюка.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Державного космічного агенства України.

На зустрічі були обговорені питання, які ініціював свого часу Леонід Костянтинович: підготовка астронавтів за американською програмою, доля Міжнародної космічної станції після 2024 року, створення приватних модулів на майбутній орбітальній станції та участь України в цих проектах. В обговоренні цих питань взяв участь перший заступник Генерального директора ДП «КБ «Південне» Олександр Кушнарьов.

  • Проект першої приватної космічної станції Axiom був анонсований на початку 2017 року. Першим партнером Axiom стала відома компанія Made in Space, яка сконструйовала вже два 3D-принтера для Міжнародної космічної станції.

    Перший модуль нової станції планується запустити у 2020 році, а до 2024 року станція має обрости кількома житловими і робочими блоками. Штатний екіпаж складатиметься з семи осіб. Астронавти відправляться на орбіту в міру введення в експлуатацію перших двох сегментів.

    Будівництво станції обійдеться в чималу суму, яка оцінюється в $1,5-1,8 млрд. У першу чергу послуги станції будуть надаватися зацікавленим національним космічним агентствам, чиї астронавти будуть проводити на орбіті по два місяці перед ротацією.

    Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Україна спільно з Великобританією створили ракету Skyrora 1 для виводу в космос наносупутників.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.