У 2017 році об’єми виробництва космічної галузі України зросли на 33%

2057

Зростання обсягів виробництва підприємств космічної галузі України за підсумками 2017 р складе 30-33%, за даними Державного космічного агентства України.

Підприємства ДКАУ взяли участь в запуску 5 ракет-носіїв по всьому світу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Мінпром.

Зокрема, 3 запуски для іноземних замовників зроблені у співпраці з Європейським космічним агентством (ракета-носій Vega), 1 – в рамках контракту з NASA (ракета Antares) і ще 1 – в рамках міжнародного проекту Росії, України та США Наземний старт (Зеніт-3SLБФ).

В кооперації з Європейським космічним агентством за участю КБ “Південне” і ВО “Південмаш”, які розробили двигун для IV ступеня РН Vega, виведені на орбіту супутник Sentinel-2B глобальної європейської системи дистанційного зондування Землі Copernicus, італійський розвідувальний супутник OPTSAT-3000, франко-ізраільський супутник Venμs, а також марокканський супутник Mohammed VI.

 • Ракета-носій Antares, перша ступінь розроблена КБ “Південне” і виготовлена ​​на ДП “Південмаш” (в кооперації з українськими підприємствами “Хартрон-АРКОС”, “Хартрон-ЮКОМ”, “ЧеЗаРа”, “Рапід”) була задіяна в проекті NASA щодо забезпечення комерційних постачальницьких послуг міжнародної космічної станції.

  РН “Зеніт-3SLБФ”, спроектована КБ “Південне”, I й II ступені якої зроблені ПО “Південмаш”, вивела на навколоземну орбіту ангольський супутник зв’язку Angosat. Крім того, на другу половину 2018 року вже заплановано запуск за допомогою “Зеніт-3SLБФ” першого українського супутника зв’язку “Либідь”.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.