Українські винахідники представлять свою роботу на міжнародних змаганнях Європейського космічного агентства

1714

Нещодавно у Києві завершився перший в Україні космічний хатакон від Європейського космічного агенства Act In Space на якій перемогла київська команда Space Cossacks.

Space Cossacks представили свою розробку Unmanned hybrid Air Platform — автономна гібридна повітряна платформа, яку розробили завдяки челленджу сформульованим Міністерством оборони Франції. Саме ця розробка від київських вінахідників представлятиме Україну на в міжнародному фіналі конкурсу, який відбудеться 27 червня в рамках Toulouse Space Show (Франція), повідомляє Національний промисловий портал.

Ідея полягає в тому, щоб розробити безпілотну гібридну повітряну платформу з унікальними характеристиками.

Ця платформа виготовлена ​​з аеростата і мультиротора. Балон заповнений гелієм (або воднем) і використовується для основної транспортної функції, що призводить до високої льотної витривалості і висоті. Підйомним зусиллям можна маніпулювати, змінюючи обсяг балона. Управління здійснюється програмним забезпеченням безпілотного літального апарату з функцією автоматичного управління, – повідомили в Space Cossacks.

Фото: delo.ua
 • Основними особливостями платформи є:

  • час польоту без перезарядки – до 24 годин;
  • висота – до 5 км;
  • здатність працювати в автоматичному режимі;
  • здатність змінювати підйомну силу;
  • легке розбирання, транспортування та збирання;
  • безшумність.

  Фото ActinSpace Kyiv.

  Метою цієї платформи є тривалий відео- і фотозапис. Таким чином основними клієнтами є компанії які надають базові послуги дронів для: відео/фотозаписів протягом тривалого часу і/або на великій висоті; моніторинг і зв’язок в надзвичайних ситуаціях; безпеку; огляд об’єктів інфраструктури.

  Основний дохід буде припадати на продаж платформи, а також на придбання додаткових запасних частин і додаткових послуг. Вартість роздрібного продажу платформи оцінювалася в $6 000.

  Фіналісти міжнародного етапу конкурсу отримають фінансування, менторство і співпрацю з найбільшими корпораціями світу – Airbus, CNES, ESA. Команда-переможець отримає квитки на параболічний політ ZeroG, а також можливість пройти програму навчання в одному з космічних бізнес-центрів ESA (ESA Business Incubation Centers). Крім того, команди зможуть поборотися за призи спонсорів, серед яких – чек на 100 тисяч євро для придбання супутникових знімків високого дозволу від концерну Airbus.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.