Українські підприємства і наукові організації космічної галузі об’єднаються в одну Асоціацію

2436
 • Підсумки координаційної наради підприємств і організацій науково-виробничої кооперації ДП «КБ «Південне», яка пройшла 5 квітня 2018 року в м. Дніпро на території КБ «Південне», можна вважати знаковою подією для підприємств і організацій космічної галузі України, науково-дослідних інститутів Національної академії наук України, підприємств і організацій оборонно-промислового і науково-виробничого комплексу України.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДП «КБ «Південне».

  В ході наради було прийнято рішення про створення Асоціації високотехнологічних підприємств і організацій України «Космос».

  Асоціація «Космос» об’єднає підприємства і наукові організації, зацікавлені в сталому розвитку, розробці якісно нових технологій, впровадженні інноваційних підходів і процесів з метою створення національної висококонкурентної наукомісткої продукції в ракетно-космічній та суміжних галузях промисловості.

  Для реалізації спільного рішення було створено робочу групу, а також затверджено етапи створення Асоціації.

  Всі учасники координаційної наради, а це понад 200 представників з 103 підприємств і організацій, підтримали створення Асоціації і запрошують до співпраці зацікавлені підприємства, організації та інститути.

  Установчу нараду членів Асоціації планується провести в червні 2018 року в м. Дніпро.