Україна запустить власний супутник у 2018 році

3601
Супутник Либідь - Фото: НКАУ

Перший український супутник телекомунікації «Либідь» буде запущено у другій половині 2018 року.

Телекомунікаційний супутник «Либідь» мав бути випущений на орбіту ще у 2012 році, проте запуск неодноразово переносили. Повідомляє Національний промисловий портал.

Державне космічне агентство України (ДКАУ) планують запустити власний супутник зв’язку на орбіту у другій половині 2018 року з космодрому Байконур (Казахстан).

Павло Дегтяренко, глава ДКАУ заявив, що його відомство отримало підтримку Кабінету міністрів у частині забезпечення належного фінансування для реалізації проекту.

  • “Довгий час критичні питання з реалізації проекту не вирішували. Це призвело до накопичення комплексу проблем, які зараз становлять досить серйозний виклик, і з якими агентство просто зобов’язане впоратися. Розраховуємо, що заплановані кроки дозволять виконати весь комплекс робіт, необхідний для того, щоб Україна отримала власний супутник зв’язку на орбіті у другій половині 2018 року”, – додав Дегтяренко.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here