Україна і Республіка Корея планують розвивати співпрацю в космічній сфері

3109

Україна і Республіка Корея відпрацьовують плани нарощування співпраці в космічній сфері.

Як повідомила прес-служба українського космічного відомства, подальший розвиток перспективного двостороннього партнерства в цій сфері обговорювалося в ході минулого в ДКАУ в рамках 5-го засідання спільного українсько-корейського комітету з науково-технічного співробітництва засідання профільної спільної робочої групи. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Сторони розглянули стан та перспективи розвитку українсько-корейського співробітництва в існуючих сферах кооперації, а також обговорили можливості розвитку співробітництва на нових напрямках, зокрема, в сегменті супутникових технологій і застосування глобальних космічних систем в сфері державної економіки”, – наголошується в повідомленні.

 • З корейської сторони в засіданні взяли участь представники Міністерства науки, інформаційно-комунікаційних технологій і планування майбутнього Республіки Корея, Корейського науково-дослідного інституту аерокосмічних досліджень (Korea Aerospace Research Institute, KARI), посольства Республіки Корея в Україні. Українську сторону на переговорах представляли ДКАУ, ДП “КБ” Південне ім. Янгеля “, НВП” Хартрон-Aркос LTD “, Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ).

  Південна Корея розглядається в числі перспективних партнерів України по співпраці в космічній сфері в Південно-Східній Азії. Сторони вже мають досвід успішної співпраці в області пускових послуг: в 2013-2015 рр. конверсійна ракета-носій “Дніпро” вивела на орбіту корейські супутники KompSat-5, STSat-3, KompSat-3A.

  В умовах розриву традиційної кооперації з РФ ДП “Південний машинобудівний завод ім.Макарова” (ЮМЗ, Дніпро) веде переговори з KARI про розширення співпраці в галузі створення ракетно-космічної техніки: сторони розглядають можливість налагодження партнерства, в тому числі в області виробництва двигунів і вузлів автоматики, надання послуг з випробування ракетних двигунів.

  За даними ЮМЗ, днями підприємство завершило виконання укладеного в 2016 році контракту з KARI на поставку обладнання (шаробаллонів) в інтересах корейського замовника.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.