Україна і КНР затвердили оновлену двосторонню програму співпраці в космічній сфері

1919
супутник
Фото: hightech.fm

Україна і КНР готують розширення співпраці в космічній сфері, оновлені плани співпраці закріплені в прийнятій на днях в Пекіні нової редакції двосторонньої програми співпраці в галузі космосу до 2020 року.

Як повідомила прес-служба Державного космічного агентства України, оновлена ​​редакція програми двостороннього співробітництва в галузі космосу на 2016-2020 роки затверджена в ході минулого 20-23 листопада в Пекіні засідання робочої групи і IV засідання Підкомісії з питань співробітництва в космічній сфері українсько-китайської міжурядової комісії. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У ході засідання були підведені проміжні підсумки виконання програми українсько-китайського співробітництва в галузі космосу на 2016-2020 роки за 2017 рік, підписаний Протокол і прийнята оновлена ​​редакція програми. Сторони відзначили розвиток позитивної динаміки співпраці в космічній сфері між двома країнами, визначили нові перспективні напрямки співпраці на середньо- і довгострокову перспективу, – наголошується в повідомленні.

Як уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі космічного відомства, внесені в оновлену редакцію програми нові напрямки співпраці не підлягають розголосу і “є конфіденційними”.

Українську частину Підкомісії з питань співробітництва в космічній сфері українсько-китайської міжурядової комісії очолив глава ДКАУ Павло Дегтяренко. В рамках візиту в Пекін українська делегація також відвідала ряд організацій і підприємств космічної галузі Китаю, де були обговорені поточний стан співпраці і можливості його подальшого розвитку, повідомляє прес-служба.

 • Як повідомлялося, КНР входить в число давніх і перспективних партнерів України в космічній сфері.

  Довгострокова програма українсько-китайського співробітництва в космічній сфері на 2016-2020 роки була затверджена сторонами ході попереднього засідання Підкомісії в квітні 2016 року в Києві. Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів, більшість з них передбачає створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми і місії по дослідженню планет Сонячної системи, а також співробітництво в сфері створення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі (ДЗЗ).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.