У Дніпрі відбулася XV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях» (фото)

3594

3-4 травня 2017 року м Дніпро відбулася важлива подія в космічній життя країни – XV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях», яку проводить Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А.М. Макарова.

«Зоряний шлях» – це унікальний захід, який збирає талановиту молодь України в місті на Дніпрі.

Заслуговує схвалення вже сам задум Конференції, в проведенні якої беруть участь провідні навчальні заклади країни: Дніпровський Національний Університет імені Олеся Гончара, Дніпропетровська медична академія, коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара.

У роботі Конференції взяли участь більш ніж 150 осіб (школярі, їх педагоги, члени конкурсного журі та гості Конференції). Свої роботи представляли юні науковці з 8 областей України (Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської).

 • Учасники та їх керівники зібралися з різних міст і сіл України (в тому числі з Дніпра, Кривого Рогу, Львова, Марганця, Херсона, Чернігова, Кам’янського, с. Піщанка, с. Ягідне (Дніпропетровська область), с. Кохане (Запорізька область).

  На урочистому відкритті Конференції для учасників і гостей був показаний фільм, присвячений 25-річчю Державного космічного агентства України. З вітальним словом виступив в.о. генерального директора НЦАОМ Олексій Володимирович КУЛИК. А потім відбувся цікавий доповідь-лекцію провідного спеціаліста Дніпровського міського Планетарію, лектора вищої категорії МАРЧЕНКО Л.О., в якій вона показала велич космосу і людини, а також вразила присутніх цікавими невідомими фактами про Всесвіт.

  Як завжди захід відбувся на високому рівні. Роботи, представлені в 8 секціях ( «Астрономія», «Космічна фізика», «Наукові дослідження в космосі», «Історія космонавтики і ракетно-космічної техніки», «Технічна творчість і ракетно-космічне моделювання», «Космічна медицина», «Природні явища та екологія »,« Духовність і космос ») вражали оригінальністю, вільним польотом думки авторів, а також глибиною підготовки та аналізу матеріалу. Тематика робіт була дуже різноманітна. Учасників хвилювали питання космічного сміття, вони пропонували нові ідеї щодо створення космічної техніки, здійснювали критичний аналіз походження всесвіту, пропонували і намагалися обґрунтувати новітні гіпотези, збирали і аналізували цікаві історичні факти та інше.

  Урочисте підведення підсумків Конференції відбулося 4 травня в Навчально-виставковому комплексі НЦАОМ ім. О.М.Макарова. Переможці отримали дипломи, грамоти та подяки Національного центру аерокосмічної освіти молоді, а також цінні призи та книги. Особливим подарунком став календар з автографом першого космонавта незалежної України Л. КАДЕНЮКА.

  Конференція «Зоряний шлях» є важливою подією в житті юних науковців. Участь в Конференції дозволяє молоді розширити світогляд, отримати нові знання, вчить вести наукові дискусії.

  Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях» сприяє розвитку аерокосмічної освіти країни, підготовці кадрів для космічної галузі та підтримці статусу України як космічної держави.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.