У ДКАУ розповіли про український супутник «Либідь»

4538
 • Запуск українського супутника «Либідь» може відбутися в 2017 році, заявив заступник голови Державного космічного агентства України (ДКАУ) Володимир Міхєєв.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Військову панораму”.

  Ми дійсно плануємо запуск супутника до кінця цього року, технічно це можливо, – повідомив Міхєєв українському інформаційному агентству УНІАН.

  За словами Міхєєва, «Укркосмос» обрав виконавцем проекту «Либідь» канадську компанію MDA. Згідно з умовами проекту, «MDA мала супутник виготовити, запустити і здати його ДКАУ на орбіті для користування». В якості виконавця платформи супутника була обрана російська компанія «Інформаційні супутникові системи» (ІСС) імені Решетньова. Зараз супутник знаходиться в Красноярську, на зберіганні у ІСС.

  Заступник голови українського агентства зазначив, що запуск супутника може відбутися і з плавучого космодрому «Морський старт».

  Також хочу відзначити, що, з огляду на наміри про відновлення «Морського старту», запуск «Зеніту» буде можливий не тільки з території Казахстану, – сказав він.

  2 КОМЕНТАРІ

  1. “В якості виконавця платформи супутника була обрана російська компанія «Інформаційні супутникові системи» (ІСС) імені Решетньова. Зараз супутник знаходиться в Красноярську, на зберіганні у ІСС”

   І тут хочеться процитувати лаврова: “Дебіли, бл@дь”.

  2. Це було зроблено ще за часів Януковича, й гроші були заплачені ще тоді.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.