“Південмаш” виконує замовлення на постачання ракетних двигунів для Індії та Південної Кореї

3141
KSLV-II ракето-носій Корея
Фото з вільного доступу

ДП “Південний машинобудівний завод ім. Макарова” один з провідних українських виробників ракетно-космічної техніки, розвиває співпрацю в області ракетного двигунобудування з країнами Південно-Східної Азії, зокрема, Південною Кореєю та Індією.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

Стало відомо, що “Південмаш” забезпечує виконання укладених у 2016 році контрактів по двигунній тематиці з Корейським інститутом аерокосмічних розробок (Korea Aerospace Research Institute, KARI) і готує розширення партнерства.

Робота з KARI ведеться ЮМЗ за двома напрямками: виготовлення турбонасосних агрегатів і комплекту макетів клапанів для двигуна РД-8, а також з виготовлення шаробаллонів місткістю 130 і 25 л. У 2017 році нами укладено ще один, новий контракт на виготовлення шаробаллонів, – повідомив він, підкресливши: Досвід успішного співробітництва став основою інтересу наших південнокорейських партнерів до розширення партнерства. Сьогодні ми ведемо переговори про укладення контракту на виготовлення бака ракети-носія (РН), а також контракту на виготовлення елементів рідинного ракетного двигуна для південнокорейської РН KSLV-II.

 • Крім того, повідомив співрозмовник агентства, сьогодні “Південмаш” також задіяний в реалізації проекту по двигунній тематиці з індійською організацією космічних досліджень ISRO.

  У 2017 році нами укладено контракт з ISRO на проведення до 2019 року включно вогневих випробувань індійських рідинних ракетних двигунів на дослідно-експериментальній базі “Південмашу”. Перший етап контракту успішно виконаний, – уточнив він.

  Як зазначив співрозмовник агентства, розширення співпраці в галузі створення ракетно-космічної техніки з країнами Південно-Східної Азії, розглядається одним з напрямків програми диверсифікації виробництва “Південмашу”, що реалізується в умовах розриву традиційної кооперації з РФ.

  На сьогодні ЮМЗ в рамках промкооперації з США забезпечує виробництво першого ступеня нової ракети-носія середнього класу Antares для доставки вантажів на МКС за контрактом з NASA. Сьогодні Україна також веде переговори з США про організацію співпраці в області ракетного двигунобудування в проекті створення ракетних двигунів на заміну російським РД-180 для ракети-носія ВПС США нового покоління.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.