“Південмаш” виготовить 20 ракетних двигунів для європейського ракетоносія Vega

21998

Державне підприємство “Південний машинобудівний завод ім. Макарова” (ЮМЗ, Дніпро) продовжить поставки серійних маршових двигунів для четвертої ступені європейської ракети-носія легкого класу Vega.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Між КБ “Південне”, заводом “Південмаш” та італійською компанією Avio SpA були підписані “документи про продовження проекту Vega в середньостроковій перспективі”.

- РЕКЛАМА -
 • Українська і європейська сторони продовжили до 2020 року контракт на поставку маршового двигуна для 4-го ступеня РН Vega RD-868P розробки ДП “Конструкторське бюро “Південне” і виробництва Південмаш.

  Згідно з контрактом передбачається виготовлення та поставка українською стороною 20 двигунів РД-868Р.

  РН Vega розроблена ESA спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1200 км супутників масою до 1200 кг або на полярну орбіту висотою 700 км супутників масою 1500 кг.

  Контракт на розробку, кваліфікацію і поставку маршового двигуна четвертого ступеня для РН Vega між ГКБ “Південне”, ДП “Південмаш” і італійської Avio SpA був підписаний в лютому 2004 року. У рамках контракту «КБ Південне» розробило маршовий двигун VG 143, що входить до складу рідинної рушійної установки розгінного блоку ракети-носія. Він призначений для створення тяги, управління вектором тяги, здійснення маневрування розгінного блоку, відведення розгінного блоку з орбіти.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here