«Південмаш» планує укласти новий контракт на поставку 12 додаткових блоків першого ступеня для ракети-носія Antares

1630
Фото Bill Ingalls/NASA via AP

ДП «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» готує на 2018 рік розширення промислової кооперації з американською компанією Orbital ATK Inc. за програмою ракети-носія середнього класу Antares

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC.ua.

Як заявляє джерело в керівництві ЮМЗ, в 2018 році підприємство очікує отримання нового, додаткового замовлення американської сторони на поставку в США основної конструкції першого ступеня для ракети-носія Antares.

«На сьогоднішній день співпраця за програмою забезпечується «Южмашем» в рамках укладеного з американською компанією в 2008 році контракту на поставку 14 основних блоків першого ступеня РН Antares. На сьогодні 10 з них вже відвантажені замовникові, поставка ще чотирьох виробів запланована на 2018 рік», – повідомив співрозмовник.

Разом з тим, з огляду на подальші плани по запуску ракет Antares, американській стороні можуть знадобитися додаткові блоки першого ступеня. І українська компанія готова їх надати.

«З огляду на, що річна потреба в РН Antares до 2025 року, за даними американців, становить 2 пуски на рік, сьогодні ми відпрацьовуємо з нашими партнерами плани з оформлення додаткового замовлення на поставку в рамках програми ще 12 основних конструкцій першого ступеня понад чинного контракту», – зазначив він.

 • При цьому уточнюється, що, «згідно з домовленістю, укладання нової угоди з Orbital OTK планується на 2018 рік».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.