Південмаш очікує у 2017 році збільшення навантаження підприємства в два рази

1644
ITC.ua
ITC.ua

Південний машино-будівний завод очікує збільшення навантаження підприємства, в 2017 році буде збільшення ще більш ніж в два рази.

Також було відмічено що дно кризи подолано, у 2016 році південний машино-будівний завод в півтора рази збільшив завантаження підприємства, а вже в 2017 році плануєтся збільшення обсягу виробництва в два рази, що підтверджено вже подпісанними контрактами, йдеться у повідомленні прес-центру південмаш.

Пресс-служба також підкреслила що держава більше трьох років займало вичікувально-споглядальну позицію, відмовляючи, по суті, в ефективній підтримці підприємству. Був прийнятий ряд заходів нормативного та організаційного характеру, які дозволили, зокрема, значно скоротити заборгованість по заробітній платі, а також повністю погасити борги, що накопичилися за енергоносії.

 • Нагадаємо що у січні 2013 року стався аварійний запуск «Зеніту» з акваторії Тихого океану в рамках програми «Морський старт», і з того часу запуски припинилися. Ясність з майбутнім програми з’явилася лише в кінці 2016 року, після того як визначився майбутній власник активів комплексу «Морський старт» (S7 Group), який оголосив про свої плани по відновленню пусковий активності на комплексі «Морський старт» з 2018 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.