Південмаш готує до відправки європейському замовнику чергову партію ракетних двигунів

2492

ДП “Південний машинобудівний завод ім.Макарова” (ЮМЗ, Дніпро) готує до відправки європейським партнерам по промислової кооперації в проекті Vega чергову партію серійних ракетних двигунів для європейської ракети-носія (РН).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомила прес-служба підприємства, у другому кварталі поточного року ЮМЗ виготовлені і готові до відправки замовнику два рідинних ракетних двигуна (РРД) РД-843.

РН Vega розроблена Європейським космічним агентством (ESA) спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1200 км супутників масою до 1200 кг або на полярну орбіту висотою 700 км супутників масою 1500 кг.

- РЕКЛАМА -
  • Також Південмаш зараз веде роботу над виробництвом конструкції першого ступеня ракети-носія “Антарес”, роботи по проекту “Циклон-4” та здійснення виробництва рідинних ракетних двигунів РД-809К, РД-815.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here