Обсяги виробництва у космічній галузі за результатами року зростуть на 30%

2067
Фото Bill Ingalls/NASA via AP

Державне космічне агентство України прогнозує зростання обсягів виробництва підприємств галузі на 30-33% у порівнянні з 2016 роком

Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко зазначив, що за підсумками дев’яти місяців 2017 року підприємствами галузі вироблено та реалізовано товарної продукції на суму майже 2,9 млрд грн. Загальний обсяг валової продукції складає більше 3,675 млрд грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Державного космічного агентства.

Прибуток за звітний період отримали шість підприємств: ДП “КБ “Південне”, ПАТ “Хартрон”, КП “Арсенал”, “Об’єднання “Коммунар”, ДП ВО “Київприлад”, ДП “Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування”.

 • У порівнянні з аналогічний періодом попереднього року обсяги виробництва зросли на 21,3%, а обсяги реалізації продукції на 23%. На даний момент приріст обсягів виробництва валової продукції становить 33,1%. Частка експорту продукції – 51,5%. Середня заробітна плата становила 7393 грн.

  З початку 2017 року за допомогою підприємств галузі здійснено сім пусків ракет. На останній квартал 2017 року прогнозується збереження темпів зростання та отримання зростання виробництва та реалізації продукції на рівні 30-33% у порівнянні з минулим роком.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.