КБ «Південне» спільно з Національною металургійною академією України працюватимуть над новими розробками

6830
 • КБ «Південне» і Національна металургійна академія України підписали угоду про наукове, науково-технічне і науково-освітнє співробітництво. Її мета – ділове партнерство і спільний розвиток наукового та інноваційного потенціалу КБ «Південне» і НМетАУ.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу КБ “Південне”.

  Угодою передбачається, що КБ і НМетАУ проводитимуть спільні роботи і наукові дослідження з різних напрямків. Це і адитивне виробництво деталей ракетно-космічної техніки за допомогою 3D-принтерів та верстатів з числовим програмним управлінням, і спільні розробки в сфері наземного технологічного обладнання та транспортних засобів спеціального призначення, і посилення практичної спрямованості в підготовці фахівців для роботи в сфері космічних систем і технологій, зокрема підготовка кадрів для КБ «Південне», а також фахівців вищої кваліфікації (кандидатів і докторів наук), підвищення кваліфікації та перепідготовка фахівців. Таким чином, співробітники КБ «Південне» зможуть підвищувати рівень кваліфікації в НМетАУ, а студенти академії будуть проходити виробничу та переддипломну практику в КБ.

  Буде розглянуто питання створення Навчально-науково-виробничого центру дуального освіти НМетАУ в КБ «Південне» з метою об’єднання науково-технічного потенціалу та матеріальної бази академії та конструкторського бюро для підготовки фахівців і проведення наукових досліджень.

  Результати спільних науково-технічних досліджень планується впроваджувати в діяльність академії та КБ, а також розробляти і публікувати науково-методичну літературу (підручники, посібники, словники, монографії), проводити семінари, конференції та інші наукові заходи з метою обміну практичним досвідом.

  Вчені завжди прагнуть впровадити свої розробки на практиці, – сказав на церемонії підписання угоди Генеральний директор КБ «Південне» Олександр Дегтярев. – А ми прагнемо за рахунок використання самих передових досягнень науки зробити свої вироби найбільш досконалими. У нас є спільний інтерес – підготовка кадрів, і нам потрібні фахівці високої кваліфікації в галузі металургії, оскільки ми хочемо створити металургійну складову в виробничому комплексі КБ «Південне». Сподіваюся, наша спільна робота дасть бажаний результат обом сторонам.

  Фото Yuzhnoye State Design Office.

  Для нас дуже відповідально і почесно – стати партнерами КБ «Південне», – сказав ректор Національної металургійної академії Олександр Величко. – Завтра ми проведемо ректорат і обговоримо напрямки нашої роботи, які можуть бути затребувані в вашому КБ. Ми готові точково навчати фахівців за заявками КБ «Південне».