КБ «Південне» спільно з Національною академією наук проведуть запуск платформи у космос для дослідження аерозолів

3251

КБ «Південне» і Головна астрономічна обсерваторія НАН України в тісній співпраці ведуть роботи з підготовки космічного наукового експерименту АЕРОЗОЛЬ-UA.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу КБ “Південне”.

Основне завдання цього експерименту – дослідження найменш вивченого компонента атмосфери – аерозолів, для створення бази даних з основними характеристиками тропосферних і стратосферних аерозольних й хмарних частинок і їх глобальному просторовому і тимчасовому розподілі в атмосфері Землі.

Така база необхідна для оцінки впливу аерозолів на погоду, клімат та ступінь забруднення навколишнього середовища.

 • Експеримент буде реалізовано з використанням скануючого поляриметра СканПол та імідж-поляриметра (МСІП) розробки Головної астрономічної обсерваторії НАН України.

  Ці прилади (СканПол та МСІП) будуть встановлені на розроблену КБ «Південне» мікросупутникову платформу YuzhSat, яка призначена, у тому числі, і для проведення наукових експериментів і космічних досліджень.

  Нагадаємо, що платформа YuzhSat може забезпечити розміщення корисного навантаження загальною масою до 30 кг для проведення науково-технологічних експериментів на навколоземних орбітах висотою від 450 до 1000 км.

  Переваги мікросупутникової платформи YuzhSat:
  1. Відносна дешевизна.
  2. Принцип модульності.
  3. Простота модернізації та вдосконалення для інтеграції з різними типами корисного навантаження.

  КБ «Південне»: мікросупутникова платформа YuzhSat

  🇺🇦 КБ «Південне» і Головна астрономічна обсерваторія НАН України в тісній співпраці ведуть роботи з підготовки космічного наукового експерименту АЕРОЗОЛЬ-UA. Основне завдання цього експерименту – дослідження найменш вивченого компонента атмосфери – аерозолів, для створення бази даних з основними характеристиками тропосферних і стратосферних аерозольних й хмарних частинок і їх глобальному просторовому і тимчасовому розподілі в атмосфері Землі.Така база необхідна для оцінки впливу аерозолів на погоду, клімат та ступінь забруднення навколишнього середовища.Експеримент буде реалізовано з використанням скануючого поляриметра СканПол та імідж-поляриметра (МСІП) розробки Головної астрономічної обсерваторії НАН України.Ці прилади (СканПол та МСІП) будуть встановлені на розроблену КБ «Південне» мікросупутникову платформу YuzhSat, яка призначена, у тому числі, і для проведення наукових експериментів і космічних досліджень. ✔️ Нагадаємо, що платформа YuzhSat може забезпечити розміщення корисного навантаження загальною масою до 30 кг для проведення науково-технологічних експериментів на навколоземних орбітах висотою від 450 до 1000 км.👍 Переваги мікросупутникової платформи YuzhSat:1. Відносна дешевизна. 2. Принцип модульності.3. Простота модернізації та вдосконалення для інтеграції з різними типами корисного навантаження.👉 Дивіться це відео у Full HD якості на нашому каналі у YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=zULBFA1aLcs#yuzhnoye #pivdenne #південне #кбпівденне #южное #кбюжное #кбю #dnipro #dnepr #дніпро #днепропетровск #дніпропетровськ #ukraine #space #южсат #yuzhnoyesdo #yuzhsat #nanu #нануНаціональна академія наук України Головна астрономічна обсерваторія НАН України

  Опубліковано Yuzhnoye State Design Office 30 травня 2018 р.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.