Кабмін зобов’язали забезпечити «Південмаш» держзамовленнями, у тому числі – оборонними

1863

Верховна Рада України зобов’язала Кабмін забезпечити «Південмаш» держзамовленнями, в тому числі – оборонними. За відповідне рішення проголосувало 232 депутати.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence Express.

Законодавчим актом №5113 внесені зміни в закон України “Про фінансове оздоровлення державного підприємства “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені А. М. Макарова”, згідно з яким, “підприємство погашає заборгованість перед державою щокварталу рівними частинами протягом 10 років, починаючи з 2020 року відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України плану розвитку підприємства, погодженого з Комітетом Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва.

 • На суму заборгованості відсотки не нараховуються.

  Закон доповнено статтею 21, якій доручено Кабміну забезпечити, починаючи з 2016 року, державне підприємство “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. А. Н. Макарова” державними замовленнями, в тому числі, державними оборонними замовленнями, виходячи з можливостей державного бюджету”.

  Ми виходимо на нульову точку підтримки підприємства й закриття його заборгованості. У них зараз є 4 контракти, які дають можливість розпочати роботу і ми повинні не втручатися і не давати більше жодної копійки з бюджету, а Кабміну зробити нормальний фінансовий план і створити нормальні умови і держзамовлення на підприємстві «Південмаш», – зазначила під час свого виступу з трибуни парламенту народний депутат, Олександра Кужель (фракція «Батьківщина»).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.