Фото: Україна спільно з Великобританією створили ракету для виводу в космос наносупутників

18708

Британська компанія Skyrora, науково-дослідний центр якої розташований в місті Дніпро (Україна), в першому кварталі 2018 року проведе випробування двигуна RP-1 суборбітальній ракети Skyrora 1, а в четвертому – тестовий запуск ракетоносія.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на SpaceNews.

Зараз все йде дуже швидко. Ми вже роздрукували на 3D-принтері різні компоненти нашого суборбітального носія і обговорюємо його тестування. Ми очікуємо суттєве зростання нашої британської команди в першому кварталі, особливо з виробничого боку бізнесу, – заявив менеджер з розвитку бізнесу Даніель Сміт.


Старт британсько-українського носія, призначеного для запуску наноспутників, відбудеться з майданчика, розташованого в Шотландії. Згідно з планом, тяга Skyrora 1 на рівні моря складе 30 кілоньютон. Двигун носія працює на гасі і перекису водню.

- РЕКЛАМА -
 • Як британської компанії нам корисно мати доступ до українських знань, які можуть підтримати нашу діяльність, – сказав Сміт. – Ми передаємо деякі проектні завдання українській стороні, у якій є необхідний досвід у запуску діючих носіїв і молоді динамічні випускники університетів.

  Використання передових технологій виробництва, включаючи тривимірний друк, доступ до експертних знань в Україні і наш вибір палива/окислювача дасть нам перевагу на ринку космічних запусків, – розповів Даніель Сміт. – Шотландія це ідеальне місце для роботи. Її привабливість для запуску, сильна історія виробництва і той факт, що Глазго, зокрема, є провідним містом в європейському космічному секторі, все це позитивні фактори.

  Науково-дослідний центр, м.Дніпро (Україна)

  Skyrora – приватна космічна компанія-розробник ракети-носія з науково-дослідним центром в Україні. Компанія працює над двома варіантами ракети-носія: суборбітальна Skyrora 1 і триступеневої орбітальної Skyrora XL.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here