Фото: Україна спільно з Великобританією створили ракету для виводу в космос наносупутників

19013

Британська компанія Skyrora, науково-дослідний центр якої розташований в місті Дніпро (Україна), в першому кварталі 2018 року проведе випробування двигуна RP-1 суборбітальній ракети Skyrora 1, а в четвертому – тестовий запуск ракетоносія.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на SpaceNews.

Зараз все йде дуже швидко. Ми вже роздрукували на 3D-принтері різні компоненти нашого суборбітального носія і обговорюємо його тестування. Ми очікуємо суттєве зростання нашої британської команди в першому кварталі, особливо з виробничого боку бізнесу, – заявив менеджер з розвитку бізнесу Даніель Сміт.


Старт британсько-українського носія, призначеного для запуску наноспутників, відбудеться з майданчика, розташованого в Шотландії. Згідно з планом, тяга Skyrora 1 на рівні моря складе 30 кілоньютон. Двигун носія працює на гасі і перекису водню.

 • Як британської компанії нам корисно мати доступ до українських знань, які можуть підтримати нашу діяльність, – сказав Сміт. – Ми передаємо деякі проектні завдання українській стороні, у якій є необхідний досвід у запуску діючих носіїв і молоді динамічні випускники університетів.

  Використання передових технологій виробництва, включаючи тривимірний друк, доступ до експертних знань в Україні і наш вибір палива/окислювача дасть нам перевагу на ринку космічних запусків, – розповів Даніель Сміт. – Шотландія це ідеальне місце для роботи. Її привабливість для запуску, сильна історія виробництва і той факт, що Глазго, зокрема, є провідним містом в європейському космічному секторі, все це позитивні фактори.

  Науково-дослідний центр, м.Дніпро (Україна)

  Skyrora – приватна космічна компанія-розробник ракети-носія з науково-дослідним центром в Україні. Компанія працює над двома варіантами ракети-носія: суборбітальна Skyrora 1 і триступеневої орбітальної Skyrora XL.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.