Дніпровський космічний кластер підписав перший меморандум про співпрацю

5445

У вівторок в Києві Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установу Володимир Ставнюк а Голова правління Дніпровського космічного кластеру Євген Рокитський уклали Меморандум про співпрацю в розвитку інноваційної діяльності, підтримці стартапів, інвестицій в аерокосмічну, машинобудівну та інформаційно-комунікаційну галузі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпровського космічного кластеру.

Меморандум закладає основи співпраці партнерів у визначенні наявних інноваційних можливостей, та підтримці стартапів в Україні.

  • Партнери сприятимуть експертними, комунікаційними та управлінськими та інвестиційними ресурсами реалізації проектів учасників екосистеми Дніпровського космічного кластеру.

    Особливий інтерес для співпраці складатимуть проекти з створення сучасних ракетоносіїв, акумуляції енергії, надлегких та надміцних матеріалів.

    Фото Dnipro Space Cluster.

    ДКК відтепер може розраховувати на тісну співпрацю з структурними підрозділами ДІФКУ, що підтримують інноваційні проекти, та здійснюють їх спів-фінансування. Зокрема на виконання положень Меморандума протягом червня-липня ц.р. планується спільне проведення Круглого столу з інновацій у авіакосмічній галузі (м. Київ) та Семінару з венчурного фінансування (м. Дніпро).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.