Державне космічне агентство України та Європейська Комісія підписали Угоду про космічне спостереження за Землею

1754
Фото: http://www.aerospace.sener

Державне космічне агентство України та Європейська Комісія підписали Угоду про співробітництво в галузі доступу до даних і використання даних супутників «Sentinel» програми «Copernicus».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Державного космічного агенства України.

Церемонія підписання Угоди відбулася 25 травня у рамках візиту делегації Державного космічного агентства України на чолі з Головою Павлом Дегтяренком до м.Брюссель (Королівство Бельгія).

  • Укладання Угоди сприятиме налагодженню тісного співробітництва між Україною та ЄС у сфері ДЗЗ та забезпечить реалізацію положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

    Крім того, під час зустрічі сторони обговорили подальші кроки співробітництва у рамках реалізації Угоди. За результатами переговорів було домовлено про проведення в Києві Інформаційного дня програми «Copernicus» для потенційних споживачів стосовно можливостей використання даних супутників «Sentinel».

    Copernicus – європейська програма космічного спостереження за Землею-забезпечує нас надзвичайно точними даними, до того ж вони – безкоштовні.

    Пов’язане зображення


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.