Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел
- РЕКЛАМА -

Бразилія готова вести переговори про використання космодрому “Алкантара” з США після невдалого співробітництва з Україною. Про це повідомляє портал Vermelho, передає Національний промисловий портал.

Така можливість обговорюється в зв’язку з невдалим співпрацею з Україною, з якою в 2003 році Бразилія підписала міждержавний договір про довгострокове співробітництво щодо будівництва космодрому і запуску з нього ракети-носія «Циклон-4».

У 2015 році Україна денонсувала угоду, так як основні комплектуючі поставлялися з РФ. Втрати Бразилії склали не менше 1,5 мільярда реалів (475 млн доларів), що і спонукало владу вести переговори про використання бази з США.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Володимир Дмитерков

    НПП, перевіряйте новини. Не Україна розірвала угоду, а Бразилія.
    По-друге, всі комплектуючі у проекті Циклон були українськими за винятком деяких елементів електроніки які планувалось закуповувати на Заході.
    По-третє, причина розриву угоди з Україною полягала в тому, що Росія запропонувала Бразилії твердопаливні ракетні технології взамін на розрив з Україною.

  • Игорь Буштрук

    новини навпаки?)))