Завершено доковий ремонт одного з поромів “Укрзалізниці”

1663

На Іллічівському судноремонтному заводі (Чорноморськ) завершили доковий ремонт порома “Герої Шипки”, він перешвартован до причалу, де триває ремонтні роботи. Як повідомили порталу ЦТС в УЗ, орієнтовний термін повного завершення ремонту – перший квартал 2017 року.

Тендер по ремонту та техобслужванію порома “Герої Шипки” Центр транспортного сервісу УЗ “Ліски” оголосив 25 серпня 2016 року. Його виграв завод “Ленінська кузня” і 31 жовтня сторони уклали договір (№451-ЮІ). 30 листопада паром зайшов на територію ЗАТ “Іллічівський судноремонтний завод”, який виступив субпідрядником, та 1 грудня ремонтні роботи стартували. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Інакше порому УЗ – “Героям Плевни” тендер провести поки не вдалося. Ремонтна відомість порома узгоджена в Регістрі судноплавства України від 3 листопада минулого року. 22 числа того ж місяця ЦТС “Ліски” оголосив тендер, однак 23 грудня його довелося скасувати, так як бажання в ньому брати участь виявило менше двох компаній.

 • 6 січня оголошено повторний тендер, кінцевий термін подачі пропозицій по якому призначений на 6 лютого, а початок аукціону між учасниками – 14 березня.

  Після закінчення ремонтів пороми курсуватимуть за маршрутом Іллічівськ-поромна – Поті/Батумі.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here