- РЕКЛАМА -

Фахівцями портового флоту адміністрації Маріупольського морського порту заплановано доковий огляд криголама Регістром судноплавства України.

Зокрема, передбачено значний обсяг ремонтних робіт як із залученням підрядних організацій, так і силами екіпажу судна. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ .

У плані робіт — дефектація з подальшим ремонтом зовнішньої обшивки і кінцевих відсіків судна (з відповідним набором), ремонт гвинто-рульового комплексу, включаючи всі чотири валові лінії і баллер керма, поточний ремонт приводних двигунів дизель-генераторів і техобслуговування головних, ремонт суднових систем і пристроїв.

У період льодової кампанії штабом льодових операцій адміністрації Маріупольського морського порту було сформовано10 караванів суден. Здійснено криголамна проводка 21 судна на вхід і 23 на вихід з морських портів Маріуполь і Бердянськдо Керч-Єнікальського каналу і в зворотному напрямку.

Криголамні проводки суден забезпечувалися криголамом «Капітан Бєлоусов» та двома буксирами льодового класу «Капітан Маркін» і «Портовик».

Зараз перед портовим флотом адміністрації порту та іншими службами поставлено завдання — після проведення всіх необхідних процедурв максимально стислі терміни перейти до здійснення ремонтних робіт для забезпечення повної готовності криголама до роботи в зимовийперіод.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.