Яка доля очікує Миколаївський суднобудівний завод

7983
 • Нове керівництво заводу реалізує антикризові заходи

  Кадрові зміни у керівництві Миколаївського суднобудівного заводу сталися після зміни керівництва Укроборонпрому. До цього підпримство десятиріччями знаходилося у стані стагнації, тож новим очільникам довелося розробляти та впроваджувати антикризову програму дій, що включає в себе погашення заборгованості по заробітній платі,  залучення нових судноремонтних замовлень, та розробку й реалізацію стратегії розвитку підприємства.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «

  Одним з ключових рішень, що має надати імпульс у розвитку підприємства є обрання заводу головною ремонтною базою Військово-Морських Сил України та Морської Охорони ДПСУ, адже для виконання цих завдань у заводу достатньо технічних засобів – плавучий док, крани добудовчої набережної, плавкран.

  Крім того, на даний момент вже складено 3-х річний план ремонту кораблів ВМСУ та МО ДПСУ. Так, у травні цього року на підприємстві пройшов ремонт малого броньованого артилерійський катер “Аккерман”, проводиться ремонт десантного катеру “Сватове”, тільки-но зайшов на ремонт ракетний катер “Прилуки”, проходять ремонт судна гідрографічної служби – БГК-334 та ГС-82 й лоцманські судна – ЛК-115 та “Михайло Сніцар”. До кінця року очікується, що на ремонт стане середній десантний корабель “Юрій Оліференко”.

  Зараз на піприємстві з трьох стапелів, два найстаріші знаходяться у непридатному для роботи стані і їх буде демонтовано. Третій стапель знаходиться у робочому стані, має діючий 100-тонний кран, тож його очікує реконструкція з метою розгортання на ньому цивільного суднобудування.

  На північній стороні заводі вже розпочалися роботи з відновлення працездатності кранового обладнання. Нове керівництво заводу планує використовувати цю частину акваторії під сервісні операції. Таким чином три складові розвитку діяльності Миколаївського суднобудівного заводу включатимуть судноремонт, підготовка стапелю до суднобудування та реконструкція північної сторони під морські послуги.

  .