Відео: Азовський судноремонтний завод завершує відновлення катера “Генерал Кунгурцев”

8299

В доках підприємства проходить ремонт пассажирского судна “Генерал Кунгурцев”

Пасажирське судно “Генерал Кунгурцев” не використовувалося близько шести років, тому фахівці АСРЗ проводять очищення та фарбування судна, масштабний ремонт корпусу, привального бруса та систем життєзабезпечення.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Азовського Судноремонтного Заводу

  • На даний момент завершено зварювальні роботи по зовнішній обшивці та привальному брусу, корпусні роботи по фальшборту, ватервейсу. Відремонтовано прорізи під ілюмінатори в нижньому салоні.

    Этапы судоремонта: В доке пассажирское судно, прогулочный катер "Генерал Кунгурцев")))Судно не использовалось порядка шести лет, поэтому АСРЗ заказана очистка и окраска судна, масштабный ремонт корпуса, привального бруса и систем жизнеобеспечения.Сегодня заканчиваются сварочные работы по наружной обшивке и привальному брусу, корпусные работы по фальшборту, ватервейсу; ремонт проемов под иллюминаторы в нижнем салоне. Стартует балансировка гребного винта, впереди – сборка гребного и рулевого устройств.После окончания ремонта, судно отправится в Одесса -порт своей приписки, – катать туристов)))

    Опубліковано Azov Shipyard – Азовский судоремонтный завод П'ятниця, 27 липня 2018 р.

    У найближчий час стартує балансування гребного гвинта, та збірка гребного і рульового пристроїв. Після закінчення ремонту судно вирушить до порту приписки – Одеси.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.