Україна та Кувейт активізувють співпрацю у галузі кораблебудування

2528

Про перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва Кувейту й України йшлося під час робочої зустрічі керівництва ТПП України з кувейтською делегацією, очолюваною заступником держсекретаря Міністерства торгівлі та промисловості Кувейту, шейхом Німер Фахад аль-Малек Аль-Сабах.

Кувейт відкритий для інвестицій із будь-яких країн світу. В державі немає податків, сприятливий інвестиційний клімат. Іноземним інвесторам можуть надаватися різноманітні пільги: уникнення подвійного оподаткування, звільнення від митних зборів, виділення землі і нерухомості, залучення іноземної робочої сили, дозвіл 100% власності іноземних інвесторів у статутному капіталі компанії тощо.

За словами членів делегації, пріоритети Кувейту – заохочення приватного сектора і роботи в ньому, проектів малого та середнього бізнесу, зміцнення співпраці державного і приватного секторів, розвиток системи освіти, поліпшення сфери охорони здоров’я, а також боротьба з корупцією та прозорість у діях державних органів.

 «У Кувейті є орган, який займається заохоченням інвестицій – Комітет із іноземного інвестиційного капіталу. На його сайті можна знайти докладну інформацію про правила та умови інвестування в нашу країну і закони, що повною мірою захищають права іноземних інвесторів», – сказав посол Кувейту в Україні Д-р Рашид Аль-Адвані.

Члени делегації також запросили ТПП України взяти участь у промисловій виставці, що проходитиме у Кувейті з 6 по 10 лютого 2018 року.

«Участь у міжнародних виставках надає реальні можливості українським виробникам розширити ринки збуту своєї продукції, ознайомитись із новими технологіями, встановити бізнес-контакти», – сказав перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.