У Миколаєві на заводі “НІБУЛОН” спустили на воду новий буксир

2404
Фото - Свідок.Інфо

На суднобудівному заводі «Нібулон» (колишній завод «Лиман») відбувся урочистий спуск на воду буксира «Анатолій Ганькевич», побудованого за проектом М121. Захід відбувся в рамках Міжнародної виставки «Суднобудування – 2017».

Про це повідомляє Свідок.Інфо.

У спуску судна на воду брали участь перші особи області та міста Олексій Савченко та Олександр Сенкевич, представники міжнародних компаній і посольств Бельгії, Швейцарії, Нідерландів, цікаві жителі міста, школярі та студенти.

- РЕКЛАМА -
 • Свою назву судно отримало на честь відомого миколаївця – Анатолія Ганькевича, який очолював Чорноморський суднобудівний завод у 1959-79 роках. Син Ганькевича за станом здоров’я не зміг приїхати на спуск, а внуки – проживають за кордоном. Проте, зі сцени виступили співробітники відомого миколаївця.

  Після офіційного представлення про борт судна розбили шампанське. Як тільки судно торкнулося води, всі, хто стоїть в акваторії плавзасоби за традицією видали тривалий гудок.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here