Судноверф Одеського порту завершила ремонт першого судна в модернізованому доці № 4

2406

Загальний термін докування суховантажу SEA TRADER (довжина – 127 м, прапор – Мальта) в доці №4 ВСП «Судноверф «Україна» ДП «Одеський порт» склав 13 днів. 

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу адміністрації порту.

На судні було виконано великий обсяг корпусних робіт – очищення, фарбування, часткова заміна металу, а також ремонт гребного і рульового пристроїв. Вартість виконаних робіт за попередніми підрахунками склала понад 1 млн. грн.

 • За словами головного інженера верфі Миколи Тодорова, спочатку термін докового ремонту т /х SEA TRADER, згідно з укладеним контрактом, становив 9 діб. Але в зв’язку зі збільшенням обсягу корпусних робіт судно знаходилося в доці на 4 дні довше.

  Продовження часу докування за бажанням замовника в зв’язку з необхідністю виконання додаткових робіт – досить часта практика, і на судноверфі були до цього готові, зазначив М.Тодоров.

  26 червня суховантаж спустили на воду і перешвартували на причал №37 судноверфі, де планується ремонт електричного обладнання. Таким чином, загальний термін ремонту SEA TRADER складе 25 діб.

  Керівник Одеської філії ДП «АМПУ» Ігор Ткачук зазначив, що кожен день докування судна – це можливість додаткового заробітку для підприємства, а після модернізації і запуску дока №4, який простоював кілька років, доходи Одеського порту від замовлень по доковому ремонту можуть збільшитися вдвічі.

  В даний час судноверф Одеського порту веде переговори про замовлення на ремонт військових кораблів в доці №4, і вже готова приступити до робіт на двох суднах, які перебувають в акваторії порту.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.