Судноверф Одеського порту завершила ремонт першого судна в модернізованому доці № 4

2306

Загальний термін докування суховантажу SEA TRADER (довжина – 127 м, прапор – Мальта) в доці №4 ВСП «Судноверф «Україна» ДП «Одеський порт» склав 13 днів. 

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу адміністрації порту.

На судні було виконано великий обсяг корпусних робіт – очищення, фарбування, часткова заміна металу, а також ремонт гребного і рульового пристроїв. Вартість виконаних робіт за попередніми підрахунками склала понад 1 млн. грн.

- РЕКЛАМА -
 • За словами головного інженера верфі Миколи Тодорова, спочатку термін докового ремонту т /х SEA TRADER, згідно з укладеним контрактом, становив 9 діб. Але в зв’язку зі збільшенням обсягу корпусних робіт судно знаходилося в доці на 4 дні довше.

  Продовження часу докування за бажанням замовника в зв’язку з необхідністю виконання додаткових робіт – досить часта практика, і на судноверфі були до цього готові, зазначив М.Тодоров.

  26 червня суховантаж спустили на воду і перешвартували на причал №37 судноверфі, де планується ремонт електричного обладнання. Таким чином, загальний термін ремонту SEA TRADER складе 25 діб.

  Керівник Одеської філії ДП «АМПУ» Ігор Ткачук зазначив, що кожен день докування судна – це можливість додаткового заробітку для підприємства, а після модернізації і запуску дока №4, який простоював кілька років, доходи Одеського порту від замовлень по доковому ремонту можуть збільшитися вдвічі.

  В даний час судноверф Одеського порту веде переговори про замовлення на ремонт військових кораблів в доці №4, і вже готова приступити до робіт на двох суднах, які перебувають в акваторії порту.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.