“Смарт-Холдинг” та Restis Group домовилися про співпрацю в сфері суднобудування серії балкерів океанського класу

5849
 • Група “Смарт-Холдинг” і одна з найбільших транспортних компаній Греції Restis Group оголосили про підписання меморандуму про співпрацю в сфері суднобудування

  В рамках документу сторони домовилися вивчити можливість будівництва на потужностях Smart Maritime Group (SMG) – серії балкерів океанського класу, які будуть призначатися для перевезення насипних генеральних вантажів.

  Передає Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу холдингу.

  Безпосередній замовник Restis Group і виконавець SMG найближчим часом вивчать технічні можливості реалізації проекту на українських верфях, а також опрацюють питання залучення фінансування для реалізації проекту, – повідомляє прес-служба.

  За словами генерального директору “Смарт-Холдингу” Олексія Пертіна, реалізація контракту такого масштабу стане поштовхом до пожвавлення інтересу до всього українського машинобудівному сегменту.

  Наші фахівці попередньо оцінили можливості і потенціал заводів SMG, і перші враження позитивні. Вони ні в чому не поступаються європейським верфям, а в дечому навіть перевершують їх. Остаточне рішення буде прийнято після більш глибокого опрацювання питання, але ми сподіваємося на взаємовигідне співробітництво, – заявив власник Restis Group Віктор Рестіс.

  SMG – найбільший суднобудівний субхолдинг України, який об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

  Група компаній Restis Group включає в себе одну з найбільших транспортних компаній Греції, а також має інтереси в сфері фінансів, інвестицій, медіа та нерухомості.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.